









Méretek 76×70×130 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kerámia: Fehér márvány dekor (fényes) Kov: Fekete (matt) Méretek Hosszúság: 130 cm Szélesség: 70 cm Magasság: 76 cm Asztallap vastagsága: 11 mm Teherbírás: 50 kg Súly: 30 kg Kialakítás Étkezőasztal 4 személy részére, alkalmanként akár 6 személynek is Tartós kerámia anyagú asztallap Stílusos márvány dekor Erős és stabil fém konstrukció Kiegyenlítő és csúszásgátló lábacskák Könnyen karbantartható és hosszú élettartamú Szétszerelt állapotban szállítjuk Otthonod stílusos központja Hozz létre otthon egy olyan helyet, ahol szívesen találkozol családoddal vagy barátaiddal. Ez az elegáns asztal ideális nemcsak a mindennapi étkezésekhez, hanem ünnepi alkalmakra is. Tartós szerkezete és időtlen designja könnyedén illeszkedik a modern és a klasszikus belső terekbe is. Csak párosítsd kényelmes székekkel, és étkezőrészed a közös pillanatok kedvenc helyévé válik.
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 130 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Felület | Magasfényű |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Márvány |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Termék színe | Fehér, Fekete |
| Forma | Téglalap |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lábak formája | 4 láb |
| Hosszúság | 130 cm |
| Lap anyaga | Kerámia |
| Asztallap vastagsága | 11 mm |

Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75 cm, ⌀ 90 cm, kerek, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
77×120-210×120 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

Álló
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron