







Méretek 76×70×130 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kerámia: Fekete márvány dekor (matt) Fém: Fekete (matt) Rozměry Hosszúság: 130 cm Szélesség: 70 cm Magasság: 76 cm Lap vastagsága: 11 mm Teherbírás: 50 kg Súly: 30 kg Kialakítás Étkezőasztal 4 személy számára, alkalmanként akár 6 személynek is Kerámiából készült tartós lap Stílusos márvány dekor Szilárd és stabil fém szerkezet Egyenletes kiegyenlítő és csúszásmentes lábak Könnyű karbantartás és hosszú élettartam Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílusos központ a lakásban Hozzon létre otthonában egy helyet, ahol szívesen gyűlik össze családja vagy barátai. Ez az elegáns asztal ideális nemcsak mindennapi étkezésekhez, hanem ünnepi alkalmakra is. Ellenálló szerkezete és időtálló dizájnja könnyen illeszkedik modern és klasszikus enteriőrökbe egyaránt. Csak egészítse ki kényelmes székekkel, és az étkező sarka kedvelt hellyé válik a közös pillanatokhoz.
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 130 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Márvány |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | Kerámia |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Hossz | 130 cm |
| Lábak formája | 4 lábú |
| Asztallap vastagsága | 11 mm |

75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 3 webáruházban

75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×120×80 cm, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, matt
Raktáron
75×70×120 cm, bővíthető, fenyő
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
76×60×60 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×100×60 cm, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, modern stílusú
Raktáron
75×140×80 cm, fém lábakkal, matt
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Raktáron
6-személyes, fém lábakkal, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
6-személyes, rusztikus, matt
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron