









Méretek 76×70×130 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kerámia: Fehér márvány dekor (fényes) Fém: Fekete (matt) Méretek Hosszúság: 130 cm Szélesség: 70 cm Magasság: 76 cm Laptábla vastagsága: 11 mm Teherbírás: 50 kg Súly: 30 kg Kialakítás Étkezőasztal 4, alkalmanként 6 személy részére Kerámia anyagból készült, ellenálló lap Stílusos márvány dekor Erős és stabil fém szerkezet Kiegyenlítő és csúszásmentes lábak Könnyű karbantartás és hosszú élettartam Szétszerelt állapotban szállítjuk A stílusos központ otthonában Hozzon létre otthonában egy olyan teret, ahol szívesen gyűlik össze a család vagy a barátok. Ez az elegáns asztal nemcsak a mindennapi étkezésekhez ideális, hanem ünnepi alkalmakhoz is. Tartós szerkezete és időtálló dizájnja könnyen beilleszkedik a modern és klasszikus enteriőrökbe egyaránt. Csak egészítse ki kényelmes székekkel, és az étkező sarka a közös pillanatok kedvenc helyszíne lesz.
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 130 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes, 6-személyes |
| Felület | Magasfényű |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Márvány |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | Kerámia |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Hossz | 130 cm |
| Lábak formája | 4 lábú |
| Asztallap vastagsága | 11 mm |

76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Raktáron
Kerek, tölgyfa, matt
Raktáron
76×80×80 cm, ⌀ 80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
76×80×80 cm, ⌀ 80 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban

75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76 cm, ⌀ 90 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
76 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
76 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 2 webáruházban

76 cm, ⌀ 90 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
76 cm, ⌀ 80 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
76 cm, ⌀ 90 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
77×110 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Négyzet alakú, fém lábakkal, matt
Raktáron
76×70×130 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
75×70×120 cm, bővíthető, fenyő
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×100×60 cm, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
76×105×105 cm, kerek, modern stílusú

Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva