

Méretek 43×43 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 13 880 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Párnahuzat szett 4 db-os 43x43 cm - Minimalist Cushion Covers
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Minta | Egyszínű |
|---|---|
| Származási hely | TR |
| Szett darabszáma | 4 db-os |
| Anyag összetétele és típusa | Polypamut |
| Párnahuzat jellemzői | Egyoldalas minta |
| Súly | 0.5 kg |
| Tartalmaz töltőanyagot | Töltőanyag nélkül |
| Hosszúság | 43 cm |
| Párna mérete | 43x43 |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Grass Leaves |
| Párna zárása | Cipzáros |
| Minőség | Basic/Special Week |
| Sűrűség | 600 g/m² |
| Ápolás | Mosás 30°C-on/szárítógépbe nem alkalmas |
| Anyag specifikáció | 70% poliészter/30% pamut |
| Szín | Aranyszínű/kék |
| Gyártó | Minimalist Cushion Covers |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
A párnák luxusosnak tűnnek a képen, de az anyag durva. A nyomtatás részben elmosódott, és a párnák hátoldala fehér, ami rontja az összhatást. Még a Temuról származó párnák is jobban néznek ki.
Jó minőség - fontos információ, hogy a huzat másik oldala fehé.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Szép színek, jó minőség, pontosan olyan, mint a képen.
Nagyon harmonikus színek, tökéletes.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Az 55x55 cm-es huzatokkal ellentétben ennek a hátsó oldala nem ugyanolyan, csak fehér.

Pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, rusztikus
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, karácsonyi, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
180×200 cm
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Porcelán
Raktáron
18×26 cm, fém
Raktáron

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
9×10 cm, téglalap alakú
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron