



Méretek 37×37 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% poliészter Töltet: 100% poliuretán habszivacs (molitan) Szín Kék Méretek Szélesség: 37 cm Hosszúság: 37 cm Kötő hosszúsága: 30/31 cm Magasság: 2 cm Súly: 0,18 kg Kialakítás Praktikus kötők a háttámlához rögzítéshez Növeli a kényelmet és puhaságot biztosít ülés közben Megakadályozza a hideg gyors behatolását Védelem a szennyeződés és elhasználódás ellen Kültéri használatra is alkalmas Nem mosható Nem tisztítható vegyileg Nem fehéríthető Nem vasalható Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 37 cm |
|---|---|
| Mélység: | 37 cm |
| Kerti | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Szék |
| Forma | Négyszög |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Töltet anyaga | Hab |
| Alak | Négyszögletes |
| Minta | Sima |
| Rögzítés | Fűzős |
| Hossz | 37 cm |
| Méret | 37 x 37 cm |
| Súly | 0,18 kg |

37×37 cm, kerti, székre
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes

Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, padra
Raktáron
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Kerti, raklapbútorra, négyszögletes
Raktáron
Padra, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Székre, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerti, raklapbútorra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes
Raktáron
Székre, négyszögletes, szett
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Kerti, raklapbútorra, négyszögletes
Ingyenes szállítás
Kerti, padra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, raklapbútorra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, kerek
Raktáron

Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
40×7 cm, székre, padra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, négyszögletes, szett
Raktáron
Kerti, padra, négyszögletes

Kerti, székre, négyszögletes
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron