








Méretek 82×311×145 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 357 053 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé kinézete Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé Méret: 300 cm felett Szín: Sötétszürke Huzat: Cosmic 97 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Velúr Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 50 000 ciklus Ülés típusa: Hullámos rugók és kárpitozott hab Hab típus: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömör fa és forgácslap A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%) Szélesség: 311 cm Mélység: 145 cm Magasság: 82 cm Ülés szélessége: 265 cm Ülésmagasság: 43 cm Lábmagasság: 5 cm Fekvőfelület: 140 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 110 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezése: Az ülőfelület alatt Háttámla párnák cipzárral (4 db), zúzott PU habbal töltve 2 kis díszpárna cipzárral A kanapé hátsó része kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: A forgácslap belső dekorációja eltérhet a termékfotótól Átalakítás ággyá Átalakítás: Igen Ágy mérete: 140 x 200 cm Átalakítás típusa: Manuális, lehajtható háttal Cosmic szövet A Cosmic szövet egy szerkezetű velúr 100% poliészterből, amely ötvözi a luxus kinézetet a hétköznapi használatra való magas ellenállással. A 240 g/m²-es grammosságának köszönhetően erős és minőségi hatást kelt, ugyanakkor kellemesen puha tapintású. A Martindale kopás tesztben elér 50 000 ciklus értéket, ami ideális választássá teszi otthoni használatú, magasabb igénybevételű kárpitozott bútorokhoz. A bolyhosodás ellenállása 4/5 és a fényállóság 4/5 garantálja, hogy a szövet sokáig megőrzi kinézetét és színtartósságát . Gyakorlati előnye a korlátozott folyadékfelvétel , ami megkönnyíti a karbantartást. A Cosmic alkalmas kanapék, sarokülőgarnitúrák, fotelek és dekoratív kiegészítők számára. Ellenállása miatt kiváló választás háziállatokkal rendelkező otthonokban is. A szép megjelenés megőrzése érdekében javasolt a rendszeres porszívózás puha kiegészítővel, és az esetleges szennyeződések gyors eltávolítása nedves ruhával.
| Szélesség: | 311 cm |
|---|---|
| Mélység: | 145 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Szürke |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Forma | U alakú |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 5 cm |
| Súly | 110 kg |
| Kanapé fekvőfelület | 140 x 200 cm |
| Ülésszélesség | 265 cm |

95×314×187 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron