








Méretek 93×300×140 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 276 304 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé Méret: Kanapé 270 cm felett Szín: Bézs Huzat: ITAKA 48 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finoman velúros struktúrájú szövet Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőfelület típusa: Hullámrugó és kárpitos hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömör fa és forgácslap A kanapé méretei Szélesség: 300 cm Mélység: 140 cm Magasság: 93 cm / 77 cm Ülőfelület szélessége: 270 cm Ülés magassága: 43 cm Ülőfelület mélysége: 60 cm / 120 cm Lábak magassága: 10 cm Karfa szélessége: 15 cm Fekvőfelület: 130 x 270 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 117 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen, az ülőrész alatt Cipzáros támlapárnák (4 db), tört PU hab töltet Cipzáros díszpárnák (2 db) A kanapé hátsó része kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: A forgácslap díszítése a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól Ágynyitási funkció Kinyitás: Igen Ágyméret: 130 x 270 cm Kinyitás típusa: Kézi, lehajtható háttámlával ITAKA szövet Az ITAKA kárpitanyag finom és sima struktúrájával elegáns megjelenése van, amely modern és klasszikus belső terekbe is illik. Kellemes tapintást biztosít, ugyanakkor erős és ellenáll a mindennapi használatnak. A hidrofil kezelés csökkenti a folyadékok felszívódását, és az antipilling kezelés megakadályozza a bolyhosodást, így hosszú távon megőrzi eredeti kinézetét. A szövet gyermekes vagy háziállatos háztartásokba is alkalmas. A Martindale teszten elért 100 000 ciklusos érték igazolja magas ellenállóságát intenzív használat mellett is.
| Szélesség: | 300 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 93 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ágyneműtartós | Igen |
| Funkció | Ágyazható |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Bézs |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Lábmagasság | 10 cm |
| Ülésmélység | 60 cm, 120 cm |
| Forma | U alakú |
| Helyek száma | Többüléses |
| Súly | 117 kg |
| Kanapé fekvőfelület | 130 x 270 cm |
| Ülésszélesség | 270 cm |

95×314×187 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron