








Méretek 82×246×145 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: L-alakú sarokkanapé Méret: 220 cm felett Szín: Krém Huzat: Cosmic 10 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Velúr Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 50 000 ciklus Ülőhely típusa: Hullámrugók és kárpitos hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Masszív fa és farostlemez Kanapé méretei (tűrés +/- 3%) Szélesség: 246 cm Mélység: 145 cm Magasság: 82 cm Ülőfelület szélessége: 200 cm Ülőmagasság: 43 cm Ottomán mélysége: 135 cm Lábmagasság: 5 cm Alvófelület: 140 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 100 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezkedése: A kanapé ülőrészének alatt Cipzáras háttámla párnák (3 db), aprított PU habbal töltve 2 kis dekoratív díszpárna cipzáras záródással A kanapé hátulja kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: Az ágy belsejében található farostlemez dekoráció eltérhet a termékfotótól Alvó kialakítás Ágyfunkció: Igen Alvófelület mérete: 140 x 200 cm Ágyfunkció típusa: Kézi, lehajtható háttal Cosmic szövet A Cosmic szövet struktúrális velúr 100% poliészterből, amely luxus megjelenést ötvöz a mindennapi használatra való magas tartóssággal. A 240 g/m² grammázsának köszönhetően erős és minőségi érzést kelt, ugyanakkor kellemesen puha tapintású. A Martindale kopásállósági teszten 50 000 ciklus értéket ér el, így ideális választás a nagyobb igénybevételű háztartások ülőbútoraihoz. A bolyhosodással szembeni ellenállása 4/5, valamint a fényállóság 4/5 biztosítja, hogy a szövet hosszú távon megőrizze megjelenését és színét. Praktikus előnye az is, hogy a folyadékok korlátozottan szívódnak fel, ami megkönnyíti a karbantartást. A Cosmic alkalmas kanapékhoz, sarokülőgarnitúrákhoz, fotelekhez és dekoratív kiegészítőkhöz. Nagyfokú tartóssága miatt jól alkalmazható házi kedvencekkel rendelkező otthonokban. A szép megjelenés megőrzése érdekében javasoljuk, hogy rendszeresen porszívózza puha fejű porszívóval, és az esetleges szennyeződéseket gyorsan távolítsa el nedves ruhával.
| Szélesség: | 246 cm |
|---|---|
| Mélység: | 145 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 5 cm |
| Kanapé alvófelület | 140 x 200 cm |
| Ülésszélesség | 200 cm |
| Alak | L alakú |
| Ülésmélység | 135 cm |
| Súly | 100 kg |

91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
80×230×170 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

⌀ 43 cm, kerek, fém
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás