










Méretek 84×220×143 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kanapé megjelenése Kialakítás: L-alakú sarokkanapé Méret: 200 cm felett Szín: Bézs Kárpit: Itaka 48 Kanapé anyaga Kárpit anyaga: Finom, enyhén velúros szerkezetű szövet Kárpit összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőrész típusa: Hullámos rugók és kárpitos hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Masszív fa és forgácslap Kanapé méretei (tolerancia +/- 3 %) Szélesség: 220 cm Mélység: 143 cm Magasság: 84 cm / 74,5 cm Ülőrész szélessége: 198 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőrész mélysége: 53 cm / 105 cm Lábrész magassága: 4 cm Fekvőfelület: 118 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 83 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezkedése: A kanapé ülőrészének alatt Cipzáras támasztópárnák (3 db), drcenou PU habbal 2 kis dekoratív díszpárna cipzárral A kanapé hátoldala kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: A kanapé belsejében lévő forgácslap dekor változhat a termékfotótól Alvásra átalakítás Kihúzás: Igen Ágy mérete: 118 x 200 cm Kihúzás típusa: Manuális lehajtható háttámlával ITAKA szövet Az ITAKA kárpitozó anyagot finom, sima szerkezet és elegáns megjelenés jellemzi, amely egyaránt kiemelkedik a modern és klasszikus berendezésben. A szövet kellemes tapintású, ugyanakkor rendkívül tartós és ellenálló a mindennapi használat során. A hidrofób kezelés korlátozza a folyadékok felszívódását, míg az antipilling kezelés megakadályozza a bolyhosodást, így hosszú távon megőrzi eredeti megjelenését. A szövet kíméletes a gyerekekkel és háziállatokkal, és alkalmas kanapék, fotelek, székek és egyéb lakberendezési kiegészítők kárpitozására. 100% poliészterből készült. A szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és a kopásállóságuk, a Martindale-teszt szerint. Laboratóriumi körülmények között figyelik meg, hogy hány ciklus után kezd a szövet elhasználódás jeleit mutatni - minél magasabb a szám, annál nagyobb az ellenálló képesség. Az ITAKA szövet 100 000 ciklus értéket ér el, ami a rendkívül ellenálló kárpitozó anyagok közé sorolja, amely alkalmas intenzíven használt otthonokba is.
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 143 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 4 cm |
| Ülésmélység | 105 cm, 53 cm |
| Kanapé alvófelület | 118 x 200 cm |
| Alak | L alakú |
| Súly | 83 kg |
| Ülésszélesség | 198 cm |

80×230×170 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

⌀ 43 cm, kerek, fém
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás