








Méretek 88×251×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Sarokváltozat: Univerzális Méret: Kanapé 230 cm-ig Szín: Mustárszínű Huzat: Poso 01 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Bársony (Velúr) Huzat összetétele: 90% poliészter, 10% nejlon Kopásállóság (Martindale): 35 000 ciklus Ülés típusa: Kárpitozási hab Hab típusa: PUR T30 (közepes keménységű) Hab vastagsága az ülésben: 6 cm Lábak anyaga: Műanyag Szerkezet: Tömör fa, faforgács lemez A kanapé méretei (tűréshatár ± 3%) Szélesség: 251 cm Mélység: 140 cm Magasság: 88 cm / 67 cm Ülésmagasság: 39 cm Ülőfelület szélessége: 201 cm Oliman szélessége: 70 cm Ülőmélység: 50 cm / 110 cm Ülőmélység párnák nélkül: 70 cm / 130 cm Párnák magassága: 47 cm Lábak magassága: 4,5 cm Fekvőfelület: 130 x 200 cm Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 88 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezkedés: A kanapé ülésrésze alatt T18 hab párnák (3 db) A kanapé hátoldala is kárpitozott Megjegyzés: A faforgács dekoráció a kanapé belsejében eltérhet a termékfotóktól. Fekvőhely kialakítás Kihúzható ágy: Igen Ágy méretei: 130 x 200 cm Kihúzás típusa: Kézi dönthető háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. Poso A puha és bársonyos Poso anyag megjelenésében a manzsettre emlékeztet. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, emellett nagyon tartós és ellenálló. A finom szőrszálak könnyen tisztíthatók speciális kárpittisztító szerekkel. Egyedi tulajdonságai miatt kárpit anyagként használják kanapék, fotelek és székek kárpitozására. 90% poliészterből és 10% nejlonból készül, 350 g/m2 magas gramázsú. A tkaninák fontos paramétere a szilárdság és kopásállóság, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között azt jelenti, hogy bizonyos számú ciklus után az anyag kopást mutathat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Az otthoni anyagok általában körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek. Az anyag semmilyen AZO festéket vagy DMF-et nem tartalmaz.
| Szélesség: | 251 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 39 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé alvófelület | 130 x 200 cm |
| Lábmagasság | 4,5 cm |
| Súly | 88 kg |

Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
80×230×170 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

⌀ 43 cm, kerek, fém
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás