


Méretek 30×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% pamut Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Rózsaszín Zöld Fehér Méretek Szélesség: 30 cm Hosszúság: 50 cm Vastagság: 10 cm Súly: 0,451 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomag részét képezi Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Alak | Téglalap alakú |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Minta | Mintával |
| Párna mérete | 30 x 50 cm |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Hossz | 50 cm |
| Típus | Díszpárnák |
| Huzat anyaga | 100% bavlna |
| Súly | 0,451 kg |

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm
Raktáron






40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron

40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron