Hasonlítsd össze az árakat 17 900 Ft-tól 22 700 Ft-ig 2 webáruházban:
Kisasztal, tölgy/fekete, DELIK
Méretek 45×50×50 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 17 900 Ft és 22 700 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 16 055 Ft
- 2026. 05. 06. - 16 055 Ft
- 2026. 04. 13. - 17 878 Ft
- 2026. 04. 07. - 16 978 Ft
- 2026. 04. 05. - 18 078 Ft
- 2026. 05. 25. - 16 055 Ft
- 2026. 05. 06. - 16 055 Ft
- 2026. 04. 13. - 16 055 Ft
- 2026. 04. 07. - 16 055 Ft
- 2026. 04. 05. - 16 055 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Amikor a fa a fémmel társul, egy olyan szerelem jön létre, amely sosem rozsdásodik be. Ez a szerelem most egy kisasztal formájában nyilvánul meg. Ez a DELIK, amely praktikus kerek kivitelben kapható. Garantáltan beleszeret. A belterében időtlen kiegészítőként szolgál, amely soha nem megy ki a divatból. Sokféleképpen használhatja. Rátehet egy italt, egy jó könyvet, nasit a látogatónak, vagy esetleg egy táblagépet vagy laptopot. Használata széles körű. MDF és fém kombinációja alkotja. Az asztallap tölgyfa színkivitelben tündököl, masszív fekete szerkezettel, amely tartós és stabil. Ez egy olyan darab, amely nem hiányozhat az otthonából. Anyag: MDF/ fém Szín: tölgy/fekete Méretek(SzéxMéxMa): 50x50x45 cm Teherbírás: 5 kg Dizájnos Ipari stílus Bontásban szállítva.
Méretek
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 45 cm |
Specifikációk
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Stílus | Ipari |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Gyártó | Kondela |
Ajánljuk

Mazzoni LANA S-110 dohányzóasztal Artisan Tölgy / Fekete - DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
41×110×60 cm, tölgyfa, fém

Mazzoni LANA S-110 dohányzóasztal Elegáns Dió / Fekete - DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
41×110×60 cm, fa, fém

Bézs kerek dohányzóasztal ø 60 cm Sanne – WOOOD
40 cm, ⌀ 60 cm, kerek, fa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mazzoni FOLK Antracit (Sötétszürke)/ Artisan Tölgy - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Dohányzóasztalok, 2 oldalsó asztal, robusztus acél váz, barna-fekete
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Dohányzóasztal, emelhető asztallappal, rejtett tárolóval, rusztikus barna és fekete
Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
Seam dohányzóasztal
Fa, matt
Raktáron







