





Méretek 41×110×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A LANA bútorkollekció ideális választás mindazok számára, akik az egyszerűséget és a minimalizmust keresik a lakásuk berendezésekor. A loft stílusban készült bútorokat megkülönböztetik a fém lábak és fogantyúk, amelyek tovább fokozzák a bútorok ipari jellegét. Méreteinek köszönhetően a LANA kollekció tökéletes választás a kisebb nappalikba, ahol egy funkcionális és hangulatos tér kialakítását teszi lehetővé. A bútor masszív felépítése hosszú évekre szóló tartósságot biztosít, míg a dizájnos megjelenése magára vonzza a figyelmet és modern jelleget ad a belső térnek.
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 41 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Állapot | Új |
| Stílus | Loft |
| Súly csomagolással együtt | 35 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

41×110×60 cm, fém, matt

41×110×60 cm, fa, fém

76×90 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, ovális


55×100 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, gurulós, matt

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, kihúzható

55×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Tölgyfa, matt, állítható magassággal

Tölgyfa, gurulós, matt

Tölgyfa, gurulós, matt
Raktáron
Tölgyfa, matt, állítható magassággal

76×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

Tölgyfa, gurulós, matt

55×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

55×65 cm, tölgyfa, gurulós

42×100×55 cm, modern stílusú, beton

42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós

Modern stílusú, tölgyfa, kihúzható

55×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

55×65 cm, tölgyfa, gurulós

42×90×60 cm, tölgyfa, matt

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, diófa

76×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós


40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, fém

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fém, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa