Hasonlítsd össze az árakat 20 900 Ft-tól 26 500 Ft-ig 2 webáruházban:
Kisasztal, fém/MDF, fekete/tölgy, FLYN
Méretek 45×55×40 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 20 900 Ft és 26 500 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 18 905 Ft
- 2026. 05. 06. - 18 905 Ft
- 2026. 04. 13. - 20 953 Ft
- 2026. 04. 07. - 19 903 Ft
- 2026. 04. 05. - 21 003 Ft
- 2025. 09. 03. - 18 905 Ft
- 2026. 05. 25. - 18 905 Ft
- 2026. 05. 06. - 18 905 Ft
- 2026. 04. 13. - 18 905 Ft
- 2026. 04. 07. - 18 905 Ft
- 2026. 04. 05. - 18 905 Ft
- 2025. 09. 03. - 18 905 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A FLYN kisasztal remek választás, különösen az ipari stílus kedvelői számára. Kialakításával illeszkedik a modern belterekbe, ahol a tiszta vonalak, valamint a fém és a fa modern és luxust idéző kombinációja dominál. A szerkezet fekete színű. Az asztal rendelkezik egy kiváló minőségű MDF-ből készült tölgy kivitelezésű tárolófelülettel. Az asztal egyik dizájnos eleme a tárhely, amely egy "U" alakú fémkosárhoz hasonlít. Itt kényelmesen tárolhat magazinokat vagy könyveket. ?Értékelni fogja az extra tárolóhelyet is. A Flyn kisasztal a kedvenc funkcionális és ízléses kiegészítőjévé válik a nappaliban vagy az előszobában. Szerkezet anyaga: fém Szín: fekete Szerkezet anyagvastagsága: 1,5 cm Méretek (SzéxMéxMa): 55x40x45 cm Anyag polc: MDF Szín polc: dió Polc méretei (SzxMé): 40x40 cm Tárhely belső méretei: 10,5x25 cm Modern dizájn Többfunkciós kisasztal Erős fém szerkezet Bontásban szállítva
Méretek
| Szélesség: | 55 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 45 cm |
Specifikációk
| Alak | Négyzet |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Szín | Fekete |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Diófa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Gyártó | Kondela |
Ajánljuk

Bézs kerek dohányzóasztal ø 60 cm Sanne – WOOOD
40 cm, ⌀ 60 cm, kerek, fa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mazzoni LANA S-110 dohányzóasztal Elegáns Dió / Fekete - DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
41×110×60 cm, fa, fém

Mazzoni FOLK Antracit (Sötétszürke)/ Artisan Tölgy - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Dohányzóasztalok, 2 oldalsó asztal, robusztus acél váz, barna-fekete
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Dohányzóasztal, emelhető asztallappal, rejtett tárolóval, rusztikus barna és fekete
Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
Mazzoni LANA S-110 dohányzóasztal Artisan Tölgy / Fekete - DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
41×110×60 cm, tölgyfa, fém

Seam dohányzóasztal
Fa, matt
Raktáron

