Hasonlítsd össze az árakat 8900 Ft-tól 11 300 Ft-ig 2 webáruházban:
Kisasztal, tölgy/fehér, MARONE
Méretek 62×60×40 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8900 Ft és 11 300 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 8455 Ft
- 2026. 05. 06. - 8455 Ft
- 2026. 04. 13. - 9128 Ft
- 2026. 04. 07. - 8678 Ft
- 2026. 04. 05. - 9278 Ft
- 2026. 05. 25. - 8455 Ft
- 2026. 05. 06. - 8455 Ft
- 2026. 04. 13. - 8455 Ft
- 2026. 04. 07. - 8455 Ft
- 2026. 04. 05. - 8455 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Sokoldalú és modern segédeszköz. Ilyen a MARONE kisasztal. Fehér fémből és laminált MDF-ből készült tölgyfa kivitelben. Az időtálló és elegáns kivitelezés könnyűnek és frissnek tűnik. Nem csak számítógéppel való munkavégzés során fogja hasznosnak találni, hanem modern kiegészítője is lesz a nappalinak vagy ebédlőnek. Az egész család élvezni fogja sokoldalú használatát. Anyag: laminált MDF/fém Szín: tölgy/fehér Méretek (SzxMéxMa): 60x40x62 cm Anyagvastagság: 16 mm Teherbírás: 20 kg Szilárd szerkezet Modern dizájn Szétszerelve szállítjuk
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 62 cm |
Specifikációk
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Fém, Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Gyártó | Kondela |
Ajánljuk

Mazzoni LANA S-110 dohányzóasztal Artisan Tölgy / Fekete - DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
41×110×60 cm, tölgyfa, fém

Mazzoni LANA S-110 dohányzóasztal Elegáns Dió / Fekete - DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
41×110×60 cm, fa, fém

Mazzoni FOLK Antracit (Sötétszürke)/ Artisan Tölgy - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Dohányzóasztal, emelhető asztallappal, rejtett tárolóval, rusztikus barna és fekete
Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
Bézs kerek dohányzóasztal ø 60 cm Sanne – WOOOD
40 cm, ⌀ 60 cm, kerek, fa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Seam dohányzóasztal
Fa, matt
Raktáron
Dohányzóasztalok, 2 oldalsó asztal, robusztus acél váz, barna-fekete
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
