Hasonlítsd össze az árakat 9500 Ft-tól 12 100 Ft-ig 2 webáruházban:
Kisasztal, természetes/fekete, NANCER TYP 3
Méretek 48×40×40 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 9500 Ft és 12 100 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 11 875 Ft
- 2026. 05. 06. - 11 875 Ft
- 2026. 04. 13. - 11 188 Ft
- 2026. 04. 07. - 10 688 Ft
- 2026. 04. 05. - 10 988 Ft
- 2025. 09. 03. - 11 875 Ft
- 2025. 07. 31. - 12 388 Ft
- 2026. 05. 25. - 11 875 Ft
- 2026. 05. 06. - 11 875 Ft
- 2026. 04. 13. - 10 500 Ft
- 2026. 04. 07. - 9500 Ft
- 2026. 04. 05. - 10 100 Ft
- 2025. 09. 03. - 11 875 Ft
- 2025. 07. 31. - 11 875 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Dobja fel nappaliját a nem mindennapi NANCER 3 kisasztallal! Az asztal dekoratív, egyedi dizájnnal büszkélkedik. A fő pillére a fekete fém szerkezet, mely támasztékként szolgál a felsőrész számára, mely MDF-ből készült natúr színváltozatban. A felsőlap levehető, így az asztal elegendő rakodóteret biztosít. Kiválóan szolgál könyvek, újságok, magazinok elhelyezésére, de üresen is állhat dizájn bútordarabként. Hangsúlyos elem, könnyű és egyszerűen áthelyezhető a helyiségben. Anyag: MDF/fém Színe: natúr/fekete Méretek (SzéxMéxMa): 40x40x48 cm Rakodótérrel Levehető felsőlap Szállítás: összeszerelve
Méretek
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 48 cm |
Specifikációk
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Szín | Szürke |
| Fa mintázat | Nyírfa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Gyártó | Kondela |
Ajánljuk

Bézs kerek dohányzóasztal ø 60 cm Sanne – WOOOD
40 cm, ⌀ 60 cm, kerek, fa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mazzoni LANA S-110 dohányzóasztal Elegáns Dió / Fekete - DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
41×110×60 cm, fa, fém

Seam dohányzóasztal
Fa, matt
Raktáron
Dohányzóasztalok, 2 oldalsó asztal, robusztus acél váz, barna-fekete
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Dohányzóasztal, emelhető asztallappal, rejtett tárolóval, rusztikus barna és fekete
Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
Mazzoni LANA S-110 dohányzóasztal Artisan Tölgy / Fekete - DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
41×110×60 cm, tölgyfa, fém

Mazzoni FOLK Antracit (Sötétszürke)/ Artisan Tölgy - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa











