Hasonlítsd össze az árakat 6900 Ft-tól 8700 Ft-ig 2 webáruházban:
Kisasztal, természetes/fekete, NANCER
Méretek 40×40×40 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 6900 Ft és 8700 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 2605 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 25. - 11 305 Ft
- 2026. 05. 06. - 11 305 Ft
- 2026. 04. 13. - 9453 Ft
- 2026. 04. 07. - 9103 Ft
- 2026. 04. 05. - 9203 Ft
- 2026. 05. 25. - 11 305 Ft
- 2026. 05. 06. - 11 305 Ft
- 2026. 04. 13. - 7600 Ft
- 2026. 04. 07. - 6900 Ft
- 2026. 04. 05. - 7100 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Lendítse fel nappaliját a szokatlan NANCER kisasztallal, mely nem mindennapi és egyedi dizájnnal büszkélkedik. A fő pillére a fekete fém szerkezet, mely támasztékot nyújt a felső résznek, mely MDF-ből készült természetes színváltozatban. A felső lap levehető, ennek köszönhetően az asztal elegendő rakodóteret biztosít. Jól szolgál a könyvek, újságok vagy a magazinok elhelyezésére, de használhatja, mint egy dizájnos kiegészítőt is. Kiemeli a nagy teret és nagyon könnyű, ezért egyszerűen bárhová elhelyezhető a helyiségben. Anyag: MDF/fém Szín: természetes/fekete Méretek (SzéxMéxMa): 40x40x40 cm Rakodótérrel Levehető lap Szállítás: összeszerelve
Méretek
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 40 cm |
Specifikációk
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Szín | Szürke |
| Fa mintázat | Nyírfa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Gyártó | Kondela |
Ajánljuk

Mazzoni FOLK Antracit (Sötétszürke)/ Artisan Tölgy - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Bézs kerek dohányzóasztal ø 60 cm Sanne – WOOOD
40 cm, ⌀ 60 cm, kerek, fa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Dohányzóasztalok, 2 oldalsó asztal, robusztus acél váz, barna-fekete
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Dohányzóasztal, emelhető asztallappal, rejtett tárolóval, rusztikus barna és fekete
Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
Mazzoni LANA S-110 dohányzóasztal Elegáns Dió / Fekete - DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
41×110×60 cm, fa, fém

Mazzoni LANA S-110 dohányzóasztal Artisan Tölgy / Fekete - DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
41×110×60 cm, tölgyfa, fém

Seam dohányzóasztal
Fa, matt
Raktáron






