














Méretek 193×88×49 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 195 500 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Olyan beltérről álmodik, melynek saját története és lelke van? Akkor ezek szerint Ön előnybe helyezi a klasszikus stílust, mely régmúlt időket idéz van és nyugodt, harmonikus atmoszférát teremt. A rusztikus vagy a vidéki stílus közkedvelt a bútordizájnban. A beltérbe varázst és tökéletes idillt visz. A rusztikus dizájn inspirációjában készültek a KORA elemes bútor elemei. Alkalmasak a nappaliba, étkezőbe, háló- vagy dolgozószobába. A KORA bútor az ideális megoldás otthonába. Azonnal elnyeri szívét, több okból is: minőségi laminált DTD anyagból készült vonzó samoa king színváltozatban, MDF díszlécekkel. Különlegesen dekoratív lábai biztosítják a bútordarab stabilitását. A fogantyúk fémből készültek. A kétajtós KORA DB1 szekrény egy praktikus akasztósszekrény. Az alsó részében két egyforma mély fiók található. Könnyen kombinálható a rusztikus KORA bútorcsalád többi elemével. A KORA bútorcsalád tagjait a közkedvelt és elegáns samoa king színváltozatban kínáljuk Önnek. Anyag: laminált DTD/MDF Színe: samoa king Mérete (SzéxMéxMa): 88x49x193 cm Váz vastagsága: 15 mm Felső lap vastagsága: 22 mm Alsó lap vastagsága: 22 mm Az alsó tér magassága a padlótól: 10,5 cm Díszlécek Fém fogantyúk Két fiók Rusztikus stílus Szállítás: lapraszerelten
| Szélesség: | 88 cm |
|---|---|
| Mélység: | 49 cm |
| Magasság: | 193 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Fiók, Akasztórúd, Kombinált |
| Szín | Barna |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Diófa |
| Stílus | Rusztikus |
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált, Fém |
| Gyártó | Kondela |

Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, szövet, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Puffok, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Puffok, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, rusztikus, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, laminált, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, fém, rusztikus
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, kihúzható, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Hinta, kihúzható, magas háttámlával
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, fali, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Puffok, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Paddal, polcos, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Álló, rusztikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva