
Kültéri Növényvilágító Lámpa Fekete NOVA LUCE 9271492
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállításA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 15 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tegye kényelmesebbé életét okos termékekkel. Energiatakarékos és környezetbarát megoldás, amely hatékonyan javítja az életminőséget és kielégíti a vásárlók különféle igényeit — az intelligens világítás minden felhasználó számára előnyös. Magas hatékonyságú LED fényforrás: kiváló színvisszaadás, nagy fényerő, energiatakarékosság és környezetbarát működés. A fényerő és a színhőmérséklet állítható a melegtől a hideg fehérig. RGB- akár 16 millió szín közül választhat. Irányítás AigoSmart alkalmazással (iOS és Android számára). Kompatibilis Amazon Alexával és Google Assistanttal.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Típus | Kültéri elosztó oszlop/Kültéri állólámpák |
| Funkció | RGB/LED technológia/Alexa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 98 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Dugó típusa | F |
| Series | OUTDOOR SOCKET Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás


Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, 12V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban

Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás