Hasonlítsd össze az árakat 8181 Ft-tól 9395 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8181 Ft és 9395 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 9242 Ft
- 2026. 04. 16. - 9242 Ft
- 2026. 04. 02. - 8345 Ft
- 2026. 03. 24. - 8727 Ft
- 2026. 03. 13. - 8252 Ft
- 2026. 03. 06. - 7775 Ft
- 2026. 02. 06. - 6768 Ft
- 2026. 01. 28. - 7552 Ft
- 2026. 01. 21. - 7842 Ft
- 2026. 01. 14. - 7848 Ft
- 2026. 01. 08. - 7845 Ft
- 2025. 12. 27. - 7872 Ft
- 2025. 12. 17. - 7858 Ft
- 2025. 12. 11. - 8135 Ft
- 2025. 12. 07. - 7905 Ft
- 2025. 11. 26. - 8142 Ft
- 2025. 11. 19. - 8172 Ft
- 2025. 11. 15. - 8987 Ft
- 2025. 05. 26. - 9115 Ft
- 2026. 04. 30. - 9090 Ft
- 2026. 04. 16. - 9090 Ft
- 2026. 04. 02. - 7295 Ft
- 2026. 03. 24. - 7695 Ft
- 2026. 03. 13. - 6270 Ft
- 2026. 03. 06. - 6270 Ft
- 2026. 02. 06. - 6270 Ft
- 2026. 01. 28. - 6270 Ft
- 2026. 01. 21. - 6980 Ft
- 2026. 01. 14. - 6980 Ft
- 2026. 01. 08. - 6980 Ft
- 2025. 12. 27. - 6980 Ft
- 2025. 12. 17. - 6980 Ft
- 2025. 12. 11. - 6980 Ft
- 2025. 12. 07. - 6280 Ft
- 2025. 11. 26. - 6980 Ft
- 2025. 11. 19. - 6980 Ft
- 2025. 11. 15. - 8885 Ft
- 2025. 05. 26. - 9115 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Praktikus napelemes lámpa. Egyedi kültéri dekoráció összesen 5 lámpával. A lámpa IP44-es védettséggel rendelkezik, amely védelmet biztosít az 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása és a fröccsenő víz ellen. Az alacsony fényerősség miatt dekorációs lámpaként használható. Napelemmel működik. Szürkületkor automatikusan bekapcsol. Töltési idő: max. 8 óra. Fényszín: nappali fehér. Akkumulátor: 1,2 V 600 mAh (tartozék).
Specifikációk
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Dekoráció/Napelemes lámpa/Kültéri állólámpák |
| Kapacitás | 600 mAh |
| Feszültség | 1,2 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Stílus | Dekoratív/Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,2 W |
| Izzók száma | 5 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,2 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 10 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Series | TREPPIO Rabalux, SOLAR Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Halványan világít.
Hasonló termékek

Okos kültéri állólámpa fekete, bordázott üveggel 40 cm, WiFi A60-nal - Charlois
Álló
Raktáron
Klasszikus kültéri állólámpa fekete opálüveggel 140 cm IP44 - Champs
Álló
Raktáron
Eglo 96902 - LED lépcsővilágító lámpa ZARATE LED/2W/230V
230V
Raktáron
Globo 36581 Solar lámpa, ezüstszürke/fekete fém, matt fekete műanyag, átlátszó gömb repedezett üveg hatással, tolókapcsoló, AAA 300mAh 1.2V elemmel, IP44, HxSzxM: 380x60x830mm, tartozék: 0.06W 3V LED, 3000K
Szolár, fém
Raktáron
Kültéri állólámpa sötétszürke 40 cm LED-del és dimmelhető fényforrással napelemes - Sonne
Mozgásérzékelős, szolár, álló
Raktáron
Aden falikar
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 77011 - LED napelemes reflektor érzékelővel KELNA LED/9,6W/3,7V IP44
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Floki kültéri leszúrható spotlámpa
Talajba építhető
Raktáron
3 darabos intelligens kültéri állólámpa szett fekete 65cm IP44 Zigbee GU10-zel - Baleno
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mono falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Arendal kültéri állólámpa
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Okos kültéri lámpa fekete 80 cm IP44 Wifi ST64-gyel - Gleam
Álló, fém
Raktáron
Quick mobil kültéri asztali és állólámpa
Talajba építhető, fém
Raktáron
Floki kültéri leszúrható spotlámpa
Talajba építhető
Raktáron
Arendal kültéri állólámpa
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri lámpa RAGUSA LED/7W/230V 3000/4000/6000K IP54 80 cm
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa acél rozsdamentes acél IP44 mozgásérzékelővel - Sfera
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa acél rozsdamentes acél IP44 - Sfera
Fali
Raktáron
Ginna kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lofoten kültéri falikar
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 33270 Solar leszúrható fekete műanyag lámpa, akril búrával, IP44, akkumulátorral: AA 300mAh 1,2V, HxSZxM:210x143x680mm, tartozék: 1xLED 0,06W 3,2V
Szolár, műanyag
Raktáron
Morten LED
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Nook kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Vansbro kültéri falikar
Szolár, fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Kültéri lámpa BARI LED/7W/230V 3000/4000/6000K antracit IP54 80 cm
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri Fali Lámpa Sötétszürke SUNSHINE LUTEC 7625601345
Fali
Raktáron
Minor kültéri party lámpa
Talajba építhető
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa fekete IP44 - Gleam
Fali, fém
Raktáron
Kültéri lámpa antracit mozgásérzékelővel, LED-del - Uma
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Raktáron
Okos kültéri állólámpa rozsdabarna 65 cm IP44 WiFi GU10-zel - Baleno
Álló
Raktáron
Ginna kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Apulia kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás








