
Ágyazható, kétoldalas L alakú kanapé SILVIANO 230x140 cm, krém színű
90×230×140 cm, balos, jobbos
Méretek 86×238×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: L alakú sarokkanapé Méret: 220 cm felett Szín: sötétszürke Huzat: Sawana 05 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Vászon struktúrájú szövet Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőfelület típusa: Hullámrugó és kárpitozó hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömör fa és forgácslap A kanapé méretei Szélesség: 238 cm Mélység: 140 cm Magasság: 86 cm Ülőfelület szélessége: 205 cm Ülésmagasság: 37 cm Ülőfelület mélysége: 44 cm / 68 cm Lábmagasság: 4 cm Karfa szélessége: 17 cm Alvófelület: 113 x 203 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 85 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen (az ülőfelület alatt) Támasztó párnák cipzárral (3 db), PU hab töltettel 2 kis dekoratív párna cipzárral A hátoldal kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a fényképtől Ágyfunkció Kinyitás: Igen Ágy mérete: 113 x 203 cm Kinyitási típus: Manuális hátradöntéssel Sawana kárpitszövet A Sawana szövet a népszerű kárpitos anyagok közé tartozik finom, sűrű vászon struktúrájának és elegáns megjelenésének köszönhetően. 100% poliészterből készült , ami nemcsak kellemes tapintást, hanem hosszú élettartamot is biztosít. A semleges és vegyes árnyalatokat is tartalmazó széles színválasztékának köszönhetően könnyen alkalmazkodik a különböző stílusú belső terekhez, és időtlen karaktert ad a bútornak. E szövet nagy előnye a magas kopásállósága (akár 100 000 ciklus Martindale), jó ellenállása a bolyhosodással szemben és színtartóssága . Ezáltal ideális választás a mindennapi használatra szánt bútorokhoz. Az anyag ráadásul könnyen karbantartható , és megfelel az olyan tanúsítványoknak, mint az OEKO-TEX és REACH, amelyek igazolják egészségügyi biztonságát.
| Szélesség: | 238 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Több mint háromszemélyes |
| Párnákkal | Igen |
| Termék színe | Szürke |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 4 cm |
| Ülésmélység | 44 cm, 68 cm |
| Súly | 85 kg |
| Kanapé fekvőfelület | 113 x 203 cm |
| Ülésszélesség | 205 cm |
| Forma | L alakú |

90×230×140 cm, balos, jobbos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron