





Méretek 2×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Üveg Lakkozott alumínium: Arany Méretek (+/- 0,4 cm) Hossz: 100 cm Szélesség: 50 cm Tükör vastagsága: 4 mm Keret méretei: 2,8 x 0,9 cm Rögzítések méretei: 7 x 6,4 cm Súly: 6,5 kg (bruttó) Kialakítás Alkalmas felfüggesztésre és dekorációként a belső térbe Rögzítések az egyszerű és gyors felfüggesztésért Vízszintesen és függőlegesen is felakasztható Könnyen karbantartható, vízálló anyagok A szerelési anyag a csomag része Csomagolás 108 x 68 x 11 cm, 6,5 kg Stílusos elem minden belső térbe A tükrök és üveg dekorációk képesek optikai térnövelésre és eleganciát, könnyedséget adnak a helyiségnek. Egyszerű dizájnjával és arany keretével ez a darab könnyen illeszkedik modern és klasszikus belső terekbe egyaránt. Kiválóan alkalmas előszobába, hálószobába vagy nappaliba, ahol nemcsak gyakorlati funkciót lát el, hanem ízléses dekoratív elemként is szolgál. Könnyű telepítése lehetővé teszi, hogy gyorsan átváltoztathassunk bármilyen teret és személyes karaktert adjunk neki.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Magasság: | 2 cm |
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Forma | Ovális |
| Keret | Kerettel |
| Polc | Polc nélkül |
| Anyag | Üveg, Alumínium |
| Alak | Ovális |
| Elhelyezés típusa | Falra akasztható |
| Világítás | Világítás nélkül |
| Hossz | 100 cm |

Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Álló, modern stílusú, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron