
Brilagi-LED Fürdőszobai tükörvilágítás AQUA LINE LED/18W/230V 60 cm IP44 arany
Világítással
RaktáronIngyenes szállításA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 42 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 42490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 25 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 2200 lm |
| Típus | Megvilágított tükör |
| Funkció | Érintős kapcsoló/LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Alak | Ovális |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Series | MIRROR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, ovális
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
⌀ 80 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Raktáron
Világítással, kerettel, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 3 webáruházban

Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 3 webáruházban

60×80 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
⌀ 60 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 70 cm, világítással, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
70×90 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
⌀ 60 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
80×60 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×60 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás