Ágy ELISA 160 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
Variáns kiválasztása:Ágy ELISA 160 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 107 676 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 107 676 Ft
- 2026. 05. 20. - 107 676 Ft
- 2026. 03. 11. - 111 228 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag Kiváló minőségű bútor forgácslap Szín Fehér Méretek Külső hosszúság: 204,5 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 165 cm Belső szélesség: 160 cm Fejvégi magasság: 80,5 cm Lábvégi magasság: 42,5 cm Rács magasság a padlótól: 33,5 cm Matrac süllyesztése az ágy keretbe: 7 cm Teherbírás: 240 kg (120 kg személyenként) Kialakítás Modern és időtlen design Az ágy része a szerelési kiegészítők csomagja Egyszerű összeszerelés Dekorációk nem tartoznak a csomaghoz A termék árában mindig benne van az ágy, rács és matrac az Ön által választott variánstól függően A(z) Balení ágy csomagja tartalmaz: 1x lábvég előlap 1x hátlap 2x oldallap 1x középső léc 1x ötödik középső láb Rögzítő anyag Összeszerelési útmutató 2 év garancia Inspirálódjon tovább Masszív ágyak Ágyak Hálószoba Házikó ágyak Ágyrácsok Ágyneműtartó fiók
Specifikációk
| Ágyrács | Léces ágyrács |
|---|---|
| Matrac | Deluxe 10 cm matrac |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Alkalmas | Hálószobába |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 83 000 Ft-ig |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső szélesség | 160 cm |
| Belső szélesség | 165 cm |
| Lakkozott | Nem |
| Súly | 37,9 kg, 63,9 kg, 48 kg, 56,75 kg, 52,85 kg, 74 kg, 70,1 kg, 62,2 kg, 46,65 kg, 72,3 kg, 44,1 kg, 68,4 kg |
| Külső hossz | 204,5 cm |
| Magasság a fej résznél | 80,5 cm |
| Magasság a láb résznél | 42,5 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 33,5 cm |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 140 x 200 cm
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Gyerek párna 45x65 cm
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, türkiz Méret: 140 x 200 cm
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron







