






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroflanel ágyneműhuzat Mikroflanel ágyneműhuzat finom poliészter szálakból készült, melyeket speciálisan kezeltek, hogy puha és meleg felületet kapjanak, amely hasonlít a klasszikus pamut flanelhez . Ennek köszönhetően az ágyneműhuzat puha tapintású, jól szigeteli a meleget, ugyanakkor nagyon könnyű és gyorsan száradó. Előnye a könnyű kezelés is, mivel nem gyűrődik, gyorsan szárad és nem szükséges vasalni. Így ideális választás mindazok számára, akik kényelmes és praktikus ágyneműt keresnek a hidegebb időszakra. Anyag 100% mikroszál, flanel hatású Gramázs: 130 g/m2 Szín Zöld Barna Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Szükséges az ágyneművasalás Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt alaposan mossa ki első használat előtt A hálószobai ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon az anyagnak és az ágynemű színének megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Mikroflanel ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Nem licences gyerek ágyneműhuzat Flanel ágyneműhuzat Gyerek ágynemű
| Anyag | Mikroszálas, Mikroflanel |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Termék színe | Barna, Zöld |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Ágynemű mintája | Csíkok |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron