






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 17 890 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tükörvilágítás LED-technológiával. A fény színének egyszerű váltása fali kapcsolóval. Színhőmérséklet: 3000K / 4000K / 6500K. IP44 - fröccsenő víz elleni védelem, így ideális fürdőszobai használatra.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1350 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Series | CONETTILLA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, krómozott, 230V
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás