




Méretek 72×80 cm, ⌀ 80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az asztal anyaga MDF lap matt felülettel: Fehér Nyírfa lábak, acél kerettel megerősítve: Fekete Az asztal méretei Szélesség: 80 cm Mélység: 80 cm Magasság: 72 cm Az asztallap vastagsága: 18 mm Súly: kb. 10 kg Természetes és tartós anyagok használatával jellemző északi karaktert hozhat a térbe. Az északi természetből merített stílus szemnek és léleknek is kellemes. A tágas belső terek tele vannak fénnyel, finom színekkel és friss anyagokkal. Az egyszerűség pihenésre és barátokkal vagy családdal való együttlétre hív. Az északi stílus ráadásul a funkcionalitást és használhatóságot előnyben részesíti, amit nemcsak a konyhában értékel majd. Az étkezők és konyhák tágasak és kiváló minőségű, egyszerűen formált bútorokkal vannak berendezve. Az étkezőasztal Oslo 80 x 80 cm fehér színben fémes akcentusokkal hangsúlyozza az északi eleganciát. Unalmasság ellen pedig kifejező kiegészítőkkel és gazdag árnyalatú kárpitozott székekkel védekezhet.
| Mélység: | 80 cm |
|---|---|
| Magasság: | 72 cm |
| Átmérő: | 80 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Négyzet, Kerek |
| Stílus | Skandináv |
| Szín | Fekete |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Fa mintázat | Nyírfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Lábak anyaga | Fa |
| Lap anyaga | MDF |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Lábak formája | Négy láb |
| Méret | Kicsi |

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120×70 cm, tölgyfa, matt

75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron