








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF + furnér: Dió Fém: Matt fekete Méretek Szélesség: 100 cm Mélység: 100 cm Magasság: 76 cm Lemez vastagsága: 40 mm Súly: 21,5 kg Teherbírás: 50 kg Kialakítás Asztal 6 személy részére Stabil fém szerkezet Dió dekorral ellátott lap, amely könnyen karbantartható Egyszerű minimalista dizájn Szétszerelt állapotban szállítjuk Modern elegancia az otthonába Fűszerezze meg étkezőjét a modern dizájn egyszerűségével és eleganciájával. Ez az étkezőasztal, diszkrét fekete színének és dió dekorjának köszönhetően, könnyen illeszkedik a különféle enteriőr stílusokhoz – a skandinávtól az ipariig. Ideális választás mindennapi étkezésre és ünnepélyes alkalmakra egyaránt. Kényelmes székekkel kombinálva olyan otthonos teret hozhat létre, ahol az egész család szívesen összegyűlik. Könnyű karbantartás és tartós anyagok biztosítják, hogy az asztal hosszú évekig szolgálja Önt.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Négyzet, Kerek |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes, 6-személyes |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztalláb típus | Egy láb, Klasszikus, Három láb |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Lábak formája | Egy lábbal |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | MDF |
| Fa dekoráció | Diófa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Teherbírás | 50 kg |
| Súly | 21,5 kg |
| Asztallap vastagsága | 40 mm |
Felhasználói értékelések
Szép a furnér, olyan mint a képen.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
76×60×60 cm, tölgyfa, négyzet alakú
Kiszállítás 1 hét múlva
76×70×70 cm, tölgyfa, négyzet alakú
Raktáron
Kerek, 6-személyes, matt
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Kerek, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
⌀ 100 cm, kerek, tölgyfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
6-személyes, négyzet alakú, matt
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
Matt, laminált lábakkal, laminált asztallappal
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Matt, márvány asztallappal, téglalap alakú
Raktáron
75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, magasság
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Kerek, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Matt, sonoma tölgyfa, fa lábakkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, magasság
Raktáron
77×90 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
(szettek), fém
Raktáron
Üveg, világítással
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva