





























Méretek 83×54×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyag: Műanyag Szín: Sárga Méretek Szélesség: 54 cm Ülőfelület szélessége: 30–46 cm Háttámla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45 cm Háttámla magassága: 39 cm Magasság a karfáig: 65 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Étkezőgarnitúra 4 személyre Eredeti háttámla és karfa forma Helytakarékos stócolható kialakítás A műanyag nem UV-stabil – javasoljuk a székek védelmét a közvetlen napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Funkció | Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Karfás | Igen |
| Szín | Sárga |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Ülőhelyek száma | 4 fő részére |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Szett | Szett |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Csomagolás | 4 |
| Stílus | Modern |
| Súly | 17,6 kg |

82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
90×55 cm, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
110×56 cm, összecsukható, fa
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fa, teakfa
Ingyenes szállítás
89×57 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
72×52 cm, természetes rattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
98×42 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron

Fém
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
Műanyag, teakfa
Raktáron
Fém, karfás
Raktáron


110×56 cm, fa, teakfa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
86×57 cm, műanyag, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
Műanyag, karfás
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
95×55×72 cm, összecsukható, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
79×53 cm, fém
Ingyenes szállítás
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
89×46 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Fa, teakfa, karfás
Raktáron


Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron