



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a modern, állítható kerti szék antracit színben ideális a kertjébe, erkélyére vagy teraszára. Kialakításának és anyagainak köszönhetően maximális kényelmet, könnyű karbantartást és hosszú élettartamot biztosít. A szék könnyen összecsukható, így helyet takarít meg, amikor éppen nem használja.Az alumínium váz porfestett bevonattal van ellátva, ami könnyűséget, szilárdságot és korrózióállóságot biztosít. Az ülés és a háttámla tartós anyaggal van kárpitozva, amely puha tapintású és alkalmas hosszabb ülésre. A háttámla 7 pozícióba állítható, és a kartámaszokkal együtt tartós kényelmet garantál. A profilált lábak stabilak és kímélik a padlót.Műszaki adatok: maximális terhelhetőség: 120 kg méretek: 58 x 110 x 67 cm háttámla magassága 71,5 cm szerkezet anyaga: porfestettalumínium huzat anyaga: textil támaszok anyaga: műanyagKiegészítők: Haggen kerti asztal Haggen kerti bútorkészlet
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 67 cm |
| Magasság: | 110 cm |
| Karfás | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Anyag | Alumínium |
| Hosszúság | 67 cm |
| Súly | 6 kg |
| Teherbíróképesség | 120 kg |
| Gyártó | 4-Home |
Felhasználói értékelések
Egy csillagot levonok a lecsúszó ízületi fedőburkolatok miatt.
Rendkívül stabil. Ezidáig a legmagasabb minőségű szék, amit láttam.
A székek rosszul voltak becsomagolva. A futár teljesen csomagolás nélkül hozta a karfákat, csak fólia volt a szövet rész körül, egyik támla elég meg volt karcolva, ami tönkretette az egész vásárlási élményt. Nem voltak a legolcsóbbak...
Nagyon szép és minőségi kivitelezés.
Kényelmes székek.
Fekvése.
könnyű és összecsukható

Összecsukható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rakásolható
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
Fém
Raktáron
Összecsukható, fa, akácfa
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fa, teakfa
Raktáron
Összecsukható, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva