Ezek is tetszhetnek
Khaki fém kerti pad Lizette – Bizzotto
Méretek 84×123×55 cm
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 59 917 Ft
- 2026. 02. 14. - 59 917 Ft
Termékleírás
Khaki fém kerti pad Lizette – Bizzotto
Méretek
| Szélesség: | 123 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 84 cm |
Specifikációk
| Szín | Khaki színű |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Származási hely | CN |
| Karfa magassága | 62 cm |
| Ülésmagasság | 39 cm |
| Terhelhetőség | 110 kg |
| Súly | 11 kg |
| Típus | Kárpitozás nélküli /háttámlával |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Elhelyezés | Kültér |
| Kollekció | Lizette |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Zöld |
| Lábak anyaga | Acél |
| Felületkezelés | Porlakkozás |
| Dekor | Matt |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Gyártó | Bizzotto |
Ajánljuk

DIVERO Kerti pad 150 cm tíkfa
90×60 cm, párnával, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Deuba Rattan pad - krém
Műrattan
Raktáron
Natúr színű tömörfa kerti pad – Rojaplast
70×180×56 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Deuba Rose kerti pad 150 cm - eukaliptusz
Fa
Raktáron
Deuba Fapad a fa körül Ø160 cm - eukaliptusz
Fa
Raktáron
Blumfeldt Pozzilli BL, kerti pad, öntött alumínium, időjárásálló, fekete
Fém

ORCHIDEA kerti pad, 145x49x74cm, zöld I.P.A.E-Progarden
Fa, műanyag
Raktáron
Teakfa kerti pad 3 személyes 180 cm tömör fa
90×60 cm, teakfa, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
AVENBERG FELICIA Kerti pad
Karfás
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron










































