Ezek is tetszhetnek
Szürke alumínium kerti kanapé Merrigan – Bizzotto
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 266 892 Ft
- 2026. 02. 20. - 266 892 Ft
- 2026. 02. 16. - 313 990 Ft
- 2026. 02. 14. - 266 892 Ft
- 2026. 02. 12. - 313 990 Ft
Termékleírás
A Merrigan kerti kanapé modern eleganciát visz a kültérre. Ideális a teraszra, a kertbe vagy a medence mellé. Tartós alumíniumból készült egyszerű vázzal rendelkezik, és kényelmes párnák egészítik ki. Az alumínium anyagnak köszönhetően könnyű és időjárásálló.
Specifikációk
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Kárpit jellemzői | Vízlepergető |
| Származási hely | CN |
| Karfa magassága | 61 cm |
| Háttámla magassága | 41 cm |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Terhelhetőség | 200 kg |
| Súly | 17.2 kg |
| Kanapé mérete | Kétszemélyes |
| Levehető huzat | Igen |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert/rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Elhelyezés | Kültér |
| Kollekció | Merrigan |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Indusztriális/modern |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Sötétszürke |
| Lábak anyaga | Alumínium |
| Felületkezelés | Porlakkozás |
| Konstrukció anyaga | Alumínium |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Kárpitozás anyaga | Olefin |
| Gyártó | Bizzotto |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú








































