




Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Súly: 82 g Csomag mérete: 22 x 15 x 2 cm Kialakítás Cipzárral záródik Csak huzat, töltet nem tartozék Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Hogyan tegyük otthonossá a nappalit Kellemes atmoszféra megteremtése a nappaliban nem kell, hogy bonyolult legyen. Csak néhány dekoratív elem szükséges, melyek felfrissítik a teret és egyedi stílust kölcsönöznek neki. Párnák gyönyörű mintákkal, finom ágytakarók vagy ragyogó gyertyák és dekorációk könnyedén meleggé és otthonossá tehetik a szobát. Ne féljen kísérletezni a színekkel és a textúrákkal – a kontrasztos és összeillő tónusok kombinálása új karaktert ad a helyiségnek. A siker kulcsa az egyensúly megtalálása a funkcionalitás és az esztétika között, hogy a szoba kényelmes legyen, de ugyanakkor praktikus is. Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Díszpárnák Plédek és ágytakarók Sötétítők és függönyök Párnatöltelék
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Termék színe | Rózsaszín |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Forma | Négyzet |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Méret | 45 x 45 cm |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 45 cm |
| Minta | Húsvéti |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,082 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |




40×40 cm
Raktáron

40×40 cm
Raktáron
45×45 cm
Raktáron

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron




40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
50×50 cm
Raktáron

40×40 cm
Raktáron

40×40 cm
Raktáron

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
30×50 cm
Raktáron


30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron