


Méretek 40×5 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% pamut Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Zöld Bézs Méretek Szélesség: 40 cm Hosszúság: 40 cm Vastagság: 5 cm Súly: 0,463 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáros záródással A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Nem fehéríthető Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 5 cm |
| Szín | Zöld |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Párna mérete | 40 x 40 cm |
| Töltet | 100% poliészter |
| Forma | Négyzet |
| Minta | Mintával |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Termék színe | Színes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Hosszúság | 40 cm |
| Huzat anyaga | 100% pamut |
| Súly | 0,463 kg |


Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron

160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron