


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál Szín Barna Jellemzők Elegáns pillangós motívum Ajánlott mosás: hetente, maximum 2 hetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű nem igényel vasalást Gyengéd, alaktartó és kellemes tapintású textília Nem gyűrődő anyag, könnyű karbantartással Alkalmas allergiásoknak, kisgyermekeknek és légzési problémákkal küzdőknek Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és cipzárral bezárva mossa Használjon az anyag és a színek szerint megfelelő mosószert Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást A csomag tartalma Ágynemű 160 × 200 cm: 1 db paplanhuzat 160 × 200 cm, 2 db párnahuzat 70 × 80 cm Elegáns részlet egy nyugodt hálószobához A mikroszálas ágynemű ideális kombinációját kínálja a gyengédségnek, praktikumának és könnyű karbantartásának. Az anyag könnyű, alaktartó és nem gyűrődő, amelyet a mindennapi használat során igazán értékelni fog. Az elegáns pillangós motívum gyengéd dekorációs elemet ad a hálószobának, és kellemes légkört teremt a pihenéshez, felesleges gondok nélkül. Inspirálódjon tovább Mikroszálas ágynemű Ágyneműhuzat Hálószoba Mikroplüss ágyneműhuzat Flanel ágyneműhuzat Francia ágyneműhuzat
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Flanel, Mikroszálas, Mikroplüss |
| Motívum | Állatok |
| Szín | Barna |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 70 x 80 cm | 160 x 200 cm |
| Termék színe | Barna |
| Ágynemű mintája | Természet, Állatok |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Paplanhuzat mérete | 160 x 200 cm |
| Grammsúly | 70 g/m2 |
| Ágynemű mérete | 2 db 70 x 80 cm | 160 x 200 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Anyaga | Mikroszál |
| Súly | 0,65 kg |

Klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron