










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 9690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 112 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba/Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | ULTRA SLIM Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás