



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Rabalux márkától származik, raktárunkban van, ára 21590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Hely | Fürdőszoba |
|---|---|
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 930 lm |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Feszültség | 230 V |
| Funkció | LED technológia |
| Izzók száma | 2 |
| Típus | Fali lámpa/Tükörmegvilágítás |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Series | GATEN Rabalux, BEATA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, egy izzóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás