Ajánljuk
Hűsítő nyári paplan ELARIA, rózsaszín Méret: 140 x 200 cm
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 4064 Ft
- 2026. 01. 31. - 4064 Ft
Termékleírás
Anyag Huzat: 100% poliészter – mikroszál Töltet: 100% poliészter - mikroszál pehelyszerű hatással (tollimitáció) A felső rész grammsúlya: 90 g/m 2 A töltet grammsúlya: 90 g/m 2 Szín Rózsaszín Szürke Méretek 140 x 200 cm 200 x 220 cm Részletek Könnyű nyári takaró hűsítő hatással Finom és puha felső anyag Összehajtható, utazás során is használható Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje alapján) Inspirálódjon tovább Paplanok Paplan és párna Hálószoba Paplanok és párnák Párna belső Párnák
Specifikációk
| Szezon | Nyár |
|---|---|
| Töltet | Üreges szál, Kacsatoll |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Rózsaszín, Szürke |
| Felszín anyaga | 100% poliészter |
| Grammsúly | 180 g/m2 |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Javasoljuk | Standard franciaágy, Standard egyszemélyes ágy |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, fa, lábakkal

Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Bella fekete 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Raktáron
Ágytakaró FLORAL RIBBON, krémszínű Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Bella vörös gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
IKAROS ágy 180 x 200 cm, tölgy artisan/fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Jersey sötétszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron















