






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A MERCURE 3xE27/60W/230V LED függőlámpa szép dizájnjával és funkcionális kivitelezésével jellemezhető. Az egyik búra (gömb) átmérője 23 cm. 3x E27/9W/230V LED izzót ajándékba kap tőlünk, amely akár 80 % energiát is megtakarít Önnek. A fényforrás fényerőssége 2700lm, az izzó teljesítménye összehasonlítható egy 65W-os hagyományos izzóval. 3x LED izzó INGYEN automatikusan hozzáadódik a rendeléshez, amikor a lámpát a kosárba helyezi.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúrával |
| Szín | Fekete |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| A teljes fényáram | 3600 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 27 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Nappali/Konyha |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | E27 |
| Izzók száma | 3 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Series | MERCURE Helam |
| Gyártó | Helam |

LED, rusztikus, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, rusztikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba
Raktáron
LED, kristály, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Kristály, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, kerek
Raktáron
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
LED, fa, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Dimmelhető, retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Dimmelhető, kerek, retró
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, retró
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, kerek
Raktáron

LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, rusztikus, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás