
Díszpárna GRANJA 50x50 cm, zöld
50×50 cm, dísz, poliészter töltetű
RaktáronMéretek 50×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% poliészter Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Rózsaszín Krémszín Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 50 cm Vastagság: 9 cm Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzárral A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítsd Szárítógépben szárítani tilos Kis részlet, nagy hatás Díszpárnák azok a kis részletek, amelyek nagy dolgokra képesek az enteriőrben. Egyszerűen feldobják a kanapét, ágyat vagy karosszéket, és új karaktert adnak a térnek – elegánstól és nyugodttól egészen játékosig és vidámig. A színek, minták és anyagok széles skálájának köszönhetően könnyen létrehozhat egy olyan kombinációt, amely illeszkedik személyes stílusához. A párnák nemcsak a megjelenésről szólnak – kényelmet, otthonosságot és az otthon érzését hozzák. És ha változásra vágyik? Csak cserélje le a huzatot, és azonnal átalakul a szoba hangulata.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Anatómiai, Dísz |
| Minta | Csíkok |
| Rögzítés | Cipzár |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Hossz | 50 cm |
| Típus | Díszpárnák |
| Párna mérete | 50 x 50 cm |

50×50 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
50×50 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron

45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron

Pamut, poliészter huzattal, egyszínű

45×45 cm, anatómiai, tollas
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, poliészter huzattal, egyszínű

50×70 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos

Klasszikus, egyszínű
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, klasszikus
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Négyzet alakú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
50×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Dísz, pamut, szabálytalan formájú
Raktáron

Klasszikus
Raktáron
Anatómiai, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, négyzet alakú
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva