






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri fali lámpa mozgás- és alkonyérzékelővel. Érzékelési szög: 100°. Érzékelő hatótávolsága: 6 m.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1300 lm |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 90 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Alak | Ovális |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | RUCH Brilo, BOKS Briloner |
| Gyártó | Brilo |

Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
Raktáron



Álló
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron

Fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás