
5436 Ft
LED érzékelőszekrényes lámpa 3,5W CCT, szabályozható
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Kobi márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Hideg |
| Szín | Szürke |
| Hely | Garázs |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | G13 |
| Izzó típusa | T8 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 300 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| A teljes fényáram | 4320 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | HERMETIC Kobi, FLUO Kobi |
| Gyártó | Kobi |

LED, meleg fényű, hideg fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
Raktáron
LED
Raktáron
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED
Raktáron
LED
Raktáron
LED
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
Klasszikus, semleges fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás

LED, hideg fényű
Raktáron