


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Felületre szerelhető LED-panel. Ideális irodák, recepciók, tantermek, munkahelyek stb. világítására. A színhőmérséklet beállítható - 3000K / 4000K / 6500K. Könnyű és gyors telepítés a gyorscsatlakozóknak köszönhetően. Színvisszaadási index: CRI >90. Garancia: 5 év.
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
|---|---|
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4900 lm |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Funkció | LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 340 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 90 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Iroda |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Series | BLINGO Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |


Meleg fehér
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron

Meleg fehér
Raktáron

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Fém
RaktáronIngyenes szállítás




Meleg fehér
Raktáron





Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás




Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás