
Art Deco állólámpa bronz márvány és borostyánüveggel - Nina
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Erőteljes LED reflektor nagy fényárammal, ideális műhelyekhez, építkezésekhez, garázsokhoz és professzionális használatra.Maximális fényáram 4500 lm a legerősebb üzemmódban, állítható intenzitás: 1200 lm / 2500 lm / 4500 lm.Modern SMD LED-ek a stabil és hatékony fénykibocsátásért.Választható hideg vagy meleg fény (3000K / 6500K).3 kihajtható fényfej a teljes, árnyékmentes megvilágításért.IPX4 fröccsenő vízzel szembeni védelem és IK07 ütésállóság a mechanikai sérülésekkel szemben.Töltés a mellékelt USB-C kábellel.Töltési idő: 6 óra.Powerbankként is használható USB-A kimenettel.A reflektor mágneses rögzítéssel is felszerelhető a rugalmas munkavégzéshez.Üzemidő: akár 9 óra.Beépített 7,3 V / 4000 mAh Li-ion akkumulátor hosszú üzemidőt biztosít külső áramforrás nélkül.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern, Ipari |
| Fő anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Típus | LED Reflektor/Munkalámpa |
| Hely | Garázs/Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten/Elemes, tartozék |
| Behatolás védettség | IPX4 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK07 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 3 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 315 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/6500 K |
| A teljes fényáram | 4500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Kapacitás | 4000 mAh |
| Elem élettartam | 9 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Series | REFLECTOR Viking |
| Gyártó | Viking Technology |

Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rusztikus, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, távirányítós
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, japandi
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, üveg, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron