Ezek is tetszhetnek
Fehér borovi fenyő tálalószekrény 74x223 cm Anita – Støraa
Méretek 223×74×34 cm
225 660 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 225 660 Ft
- 2026. 03. 17. - 225 660 Ft
- 2026. 03. 10. - 225 670 Ft
- 2026. 02. 20. - 210 792 Ft
- 2026. 02. 16. - 247 990 Ft
- 2026. 02. 14. - 210 792 Ft
- 2026. 02. 12. - 247 990 Ft
- 2026. 01. 26. - 196 020 Ft
- 2026. 01. 23. - 210 780 Ft
- 2026. 01. 19. - 210 790 Ft
Termékleírás
Fehér borovi fenyő tálalószekrény 74x223 cm Anita – Støraa
Méretek
| Szélesség: | 74 cm |
|---|---|
| Mélység: | 34 cm |
| Magasság: | 223 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Fenyő |
| Felület | Matt |
| Származási hely | BR |
| Súly | 36 kg |
| Zárrendszer | Soft close (néma záródás) |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Kollekció | Anita |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Romantikus/rusztikus/klasszikus |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Ajtókkal/lábak nélkül/polcokkal |
| Felületkezelés | Festék |
| Dekor | Borovi fenyő |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő |
| Gyártó | Støraa |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
19 989 Ft
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
37 040 Ft
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
12 860 Ft
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
14 719 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
30 710 Ft33 790 Ft
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
3590 Ft3949 Ft
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230 150 Ft
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
18 159 Ft
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
6130 Ft6739 Ft
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

13 839 Ft
Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
32 729 Ft
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
13 179 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú








































