







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED technológiás mennyezeti lámpa. Színhőmérséklet-váltás lépésenként, egyszerűen a fali kapcsoló megnyomásával. Ha a kapcsolót rövid időn belül ismételten megnyomja (legfeljebb 3 másodperc), a lámpa az alábbi üzemmódok között vált: 3000K – Meleg fehér fény (otthonos hangulat, pihenéshez ideális). 4500K – Semleges fehér fény (természetes nappali fény, munkához ajánlott). 6000K – Hideg fehér fény (erős, energizáló világítás, a koncentrációhoz megfelelő). Éjszakai üzemmód – nagyon gyenge fény (teljesítmény 5–10%). A beállított fényszín helyes tárolásához (CCT memória funkció) kérjük, kövesse az alábbi lépéseket: A kívánt fényszínt legalább 10 másodpercig bekapcsolva kell tartani. Ezután kapcsolja ki a lámpát, és hagyja kikapcsolva legalább 30 másodpercig. A következő bekapcsoláskor az utoljára kiválasztott fényszín megmarad. Ha a lámpát a kikapcsolást követő 30 másodpercnél korábban kapcsolja vissza, a fényszín megváltozik (üzemmódváltás). Univerzális kompatibilitás – kompatibilis a hagyományos fali kapcsolóval. Egyszerű kezelés – nincs szükség távirányítóra vagy alkalmazásra.
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 100 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 6000 K/3000 K/4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 7500 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 520 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Series | POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, meleg fehér
Raktáron


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Középfehér
Raktáron

Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás