




Méretek ⌀ 100 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Kave Home márka Tadea szőnyege ideális kiegészítője a gyerekszobának. Pamutból készült, ami kivételes puhaságot és kellemes tapintású textúrát nyújt. Minden egyes darab kézzel szőtt, ezért apró eltérésekkel egyedi. Dizájnját szivárvány motívum díszíti rojtokkal. Mindennapi használatra tervezték, és mosógépben mosható.
| Átmérő: | 100 cm |
|---|
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Forma | Téglalap, Kerek |
| Anyag | Természetes |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Pamut |
| Vastagság | 1 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Súly | 1.17 kg |
| Elhelyezés | Beltér |
| Gyártás típusa | Kézzel szőtt |
| Szélek típusa | Varrott/rojtos |
| Szálak típusa | Vágott és hurkolt |
| Kollekció | Tadea |
| Stílus | Skandináv/modern |
| Minőség | Premium |
| Jellemzők | Mosható/kézi szövésű |
| Ápolás | Mosógépben mosható/rendszeres porszívózás javasolt/mosás 30°C-on/kémiailag nem fehéríthető |
| Hátsó oldal anyaga | Hátoldal nélkül |
| Anyag specifikáció | 97% pamut/3% poliészter |
| Szín | Elefántcsont színű/színes |
| Gyártó | Kave Home |

160×235 cm, fiúknak, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Porcelán
Raktáron
18×26 cm, fém
Raktáron

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
137×78×68 cm
Raktáron
180×200 cm
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron