Hasonlítsd össze az árakat 29 990 Ft-tól 41 180 Ft-ig 3 webáruházban:
Műanyag önöntözős virágcserép Deco Rectangle – Keter
Méretek 45×45×76 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 29 990 Ft és 41 180 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 19. - 30 943 Ft
- 2026. 02. 17. - 30 943 Ft
- 2026. 02. 10. - 33 918 Ft
- 2026. 01. 20. - 29 990 Ft
- 2026. 05. 19. - 29 990 Ft
- 2026. 02. 17. - 29 990 Ft
- 2026. 02. 10. - 29 990 Ft
- 2026. 01. 20. - 29 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Keter márka Deco Rectangle virágcserepe a forradalmi DECOCOAT anyagból készült, egy erős műanyagból, amely megjelenésében és tapintásában is tökéletesen utánozza a valódi fát. A beépített okos öntözőrendszernek köszönhetően optimális hidratálást biztosít a növény számára. Ez megkönnyíti a gondozást, és azt jelenti, hogy nem kell olyan gyakran megöntözni. A cserépben található praktikus leeresztő csésze jelzi a vízszintet, így mindig tudni fogod a növény igényét.
Méretek
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 76 cm |
| Magasság: | 45 cm |
Specifikációk
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Elhelyezés | Beltér |
| Önöntöző | Igen |
| Szín | Barna |
| Típus | Klasszikus |
| Jellemzők | Vízleeresztő lyukkal |
| Származási hely | HU |
| Súly | 6.7 kg |
| Hosszúság | 76 cm |
| Kollekció | Deco |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | Keter |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Ezüstszínű univerzális sarok zuhanyfüggönyrúd, ø 2 cm - Wenko
Fali
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Fekete mennyezeti lámpa 64x64 cm Flower – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
Bézs-aranyszínű fali lámpa Patrick – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
