








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED modern asztali lámpa. Alkalmas nappali és hálószoba megvilágítására egyaránt. Érintésérzékeny dimmerrel 3 fokozatban állítható fényerő. USB kábellel tölthető (a csomag tartalmazza). Beépített akkumulátor: 1x 18650 Li-Ion 3,7V 1200 mAh. Töltési idő: 3 - 4 óra. Üzemidő: 5 - 6 óra (a működési mód függvényében). Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Típus | Álló |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 65 lm |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Feszültség | 5 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Bekötés módja | USB |
| Elem élettartam | 6 h |
| Dugó típusa | USB |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | JULSY Globo, PETRO Globo |
| Gyártó | Globo |

Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, fali, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, fém, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag, fali
Kiszállítás 1 nap múlva

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, fa, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, 230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, műanyag, álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Ingyenes szállítás
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, fali, RGB
Raktáron
230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag, 24V
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, fém, műanyag
Ingyenes szállítás
Fényfüzérek, fém, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás