









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 39290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Fő anyag | Fa |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Több |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Barna |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A teljes fényáram | 1612 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Foglalat | E27 |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | RGB/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Series | CARVALHO 35 cm, CARVALHO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Üveg, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, fa, konyhába
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás